Dzūkų žinios

„Erasmus+“ susitikimai tęsiasi

Dalintis:

Po ilgos pertraukos Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ komanda spalio 4–8 dienomis buvo išvykę į „Erasmus+“ programos strateginių partnerysčių projekto „Lego STEM laboratorija“ susitikimą Rumunijoje, Vladesti mieste. Susitikime dalyvavo 2–3 klasių mokiniai Mykolas, Meidas, Matas ir Arijus bei mokiniai iš Bulgarijos ir Rumunijos. Dėl pandeminių apribojimų prie veiklų gyvai negalėjo prisijungti vaikai iš Turkijos ir Italijos, bet, padedami IT technologinių galimybių, jie veiklose dalyvavo virtualiai.

Išvykos metu mokiniai susipažino su Rumunijos kultūra, kasdieniu gyvenimu, aplankė istorines vietas, grožėjosi neįprastu mums kraštovaizdžiu, gėrėjosi kalnais, ragavo tradicinių patiekalų, susirado naujų draugų. Kartu su bendraamžiais atliko įvairias kodavimo ir programavimo užduotis, kurios padėjo tobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo bei komandos formavimo įgūdžius anglų kalba. Mokytojos stebėjo veiklas, domėjosi veiklose taikomais metodais.

Smagus ir įtraukiantis laikas su bendraamžiais greitai prabėgo, į Lietuvą „Vyturėlio“ mokiniai grįžo su naujais įspūdžiais, įgytomis patirtimis, žiniomis ir dalyvio sertifikatais. Mokinius vizito metu lydėjo anglų kalbos mokytoja Virginija Krokininkaitė-Jarutienė ir projekto koordinatorė Asta Slančiauskienė.

Tikime, kad tokie ilgalaikiai projektai svarbūs ir naudingi ne tik jų dalyviams, gilinant kompetencijas, ugdymo įstaigai, diegiant naujoves, bet ir visai bendruomenei, stiprinant bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius.

Dalintis:

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite: