Tamsioji provincijos pusė: agentūros „viena bobutė sakė“ klestėjimas
Deja, egzistuoja toks dalykas kaip kasdienė rutina ir inercija. Neretai žmonės taip į ją pasineria, kad be darbo ir namų nieko daugiau nemato.
Deja, egzistuoja toks dalykas kaip kasdienė rutina ir inercija. Neretai žmonės taip į ją pasineria, kad be darbo ir namų nieko daugiau nemato.
Khelif ir Yu-ting atveju vis dėlto sunku atsispirti įspūdžiui, kad sportas yra politika.
Remiantis spaudos pranešimais, Vengrijos premjero idėjos sutampa su galimomis D. Trumpo ir jo patarėjų idėjomis užbaigti karą Ukrainoje.
Lietuvoje pastebimas itin blogas reiškinys: kalbant apie kokį nors įvykį, nėra remiamasi tvirtais faktais, o gandais ir nuogirdomis, kai reikėtų klausyti geriausiai konkrečią problemą išmanančių profesionalų, specialistų ir ekspertų nuomonės.
Šie mokslo metai, galima jau drąsiai juos taip vadinti, buvo rekordiniai. Rekordiniai ne puikiai išlaikytų valstybinių brandos egzaminų ar į mokyklas atėjusių dirbti naujų jaunų pedagogų, bet valdančiųjų ir Nacionalinės švietimo agentūros pridarytų cirkų ir nepataisomų klaidų kiekiu.
Atrodo, kad gyvename taikos ir karo laikotarpiu tuo pačiu metu.
Išpuolis prieš buvusį prezidentą dar labiau mobilizuos respublikonų elektoratą, sustiprindamas D. Trumpo rinkimų šansus.
Seimas turėtų įstatymu uždrausti skaldyti tautą – Dainų šventė turi būti be krepšinio, o krepšinis – be dainų.
Praėjusią savaitę prezidentas G. Nausėda Seime skaitė penktą metinį pranešimą. Šį kartą pranešimas buvo trumpiausias iš visų iki šiol skaitytų.
Kai kurie ekspertai sako, kad „Hamas“ būtent pernai rudenį ryžosi tokiam įžūliam išpuoliui, nes buvo sukauptas pakankamas raketų, reikalingų tokio masto operacijai, skaičius.
Birželio 7–8 dienomis Lazdijuose nugriaudėjo smagiausia rajono metų šventė – „Pasienio fiesta“. Nesuklysiu pasakydamas, kad šios šventės Lazdijų rajono gyventojai laukia labiau nei Kalėdų.
Norėdami išanalizuoti šios ideologijos buvimą šiuolaikinėje Europoje, turime pradėti nuo konkretaus klausimo: kodėl komunizmui nebuvo padaryta to paties, kaip fašizmui?
Ši savaitė į Lietuvos istoriją įėjo kaip liūdnas ir tragiškas lietuvių tautai laikas. Tiksliau, dvi šios savaitės dienos.
Perfrazuojant žinomą žurnalistą Martyną Starkų, norisi paklausti: „O kas toliau“?
Rusijos agresija sustiprino prezidento Volodymyro Zelenskio, prezidento kanceliarijos, Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos (NSC) pozicijas.
Apskritai vasara yra ypatingas metas, kuris padeda žmonėms viską mesti ir tarsi šuneliams nutrūkti nuo grandinės.
Tai, kad prieštaringai vertinamos taisyklės buvo prastumtos nepaisant protestų ir griežtos Vakarų kritikos, įrodo, kad Sakartvelo vyriausybė yra ryžtinga.
Nežinau kaip jūs, bet aš pats „Eurovizijos“ nebežiūriu bent kelis dešimtmečius.
Ukraina sulaukė labai reikalingo postūmio, kai JAV Atstovų Rūmai patvirtino 61 milijardo dolerių vertės karinės pagalbos paketą, kuris suteiks daugiau ginklų šalies karo veiksmams.
Kauno apygardos teismas paskelbė pirmuosius nuosprendžius Lazdijų rajono „čekutininkams“.
Remdami Ukrainą itin pasižymi mūsų sporto sirgaliai.
Dabar S. Nėries vardas vėl minimas iš naujo, nes visoje Lietuvoje keičiami jos vardu pavadintų gatvių ir mokyklų pavadinimai.
2004 metais kovo 29 dieną tapome NATO nariais ir ši data yra itin svarbi ne tik mūsų šaliai, bet ir visoms kitoms valstybėms, priklausančioms šiam kariniam gynybiniam blokui.
Manau, kad kiekvieno žmogaus gyvenime muzika užima didesnę ar mažesnę vietą.
Kas gali būti geriau už savaitgalį? Žinoma, ilgasis savaitgalis.
Įsivaizduokit, kokiame giliame užpakalyje mes visi buvome pernai lapkritį ar gruodį. Kaip toli buvo pavasaris!
Išjungiu kompiuterį ir pradedu ruoštis kovo pradžios kasdienei arba beveik kasdienei klajonei po gimtuosius Veisiejus.
Net nepamenu, kiek metų iš eilės lankausi Vilniaus knygų mugėje. Bet prasidėjus naujiems metams niekad nekyla abejonė, kur būsiu antroje vasario pusėje.
Ar dar ilgai remsime jaunas šeimas tik žodžiais, o ne realiais darbais?