Iš Šeštokų nuvykti iki Balstogės nekainuos nė dešimties eurų

Šeštokų geležinkelio stotis.
Šeštokų geležinkelio stotis.

Šią vasarą bus atnaujinami tarptautiniai geležinkelio reisai į Lenkiją – jie bus vykdomi bendradarbiaujant su Lenkijos vežėju „Polregio“, praneša Lietuvos keleivių vežimo traukiniais bendrovė „LTG link“.

Traukiniai maršrutu Kaunas-Balstogė-Kaunas vėl kursuos nuo liepos 1 d.

Bilietų prekyba atnaujintu maršrutu prasidėjo birželio 1 d.

• Iš Balstogės traukiniai išvyks penktadieniais-šeštadieniais 14 val. 58 min., o iš Kauno – šeštadieniais-sekmadieniais 9 val. 10 min.

Lietuvoje įlipti galėsime keturiuose sustojimuose, Lazdijų r. Šeštokų (taip pat Kauno, Kazlų Rūdos ir Marijampolės).

• Išlipti Lenkijoje galėsime devyniuose sustojimuose, o kelionė, pvz., nuo Šeštokų iki Suvalkų kainuos 4,30 Eur, iki Augustavo – 5,30 Eur, o iki galutinės maršruto stoties Balstogėje – 9 Eur.

Standartinio bilieto nuo Kauno iki Balstogės kaina bus 11 Eur, kartu keliaujantiems vaikams bus taikomos nuolaidos.

Į Balstogę vykstančiame traukinyje galės vykti iki 140 keleivių, kelionės į šį Lenkijos miestą trukmė sieks 4 val. 33 min.

• Norintys traukiniais pasiekti Varšuvą tai galės padaryti Balstogėje persėsdami į kitą traukinį. Numatoma, kad kelionė nuo Kauno iki Varšuvos, įskaitant persėdimui skirtą laiką Balstogėje, truks 7 val. 54 min.

Kaip ir Lietuvoje, šiuo tarptautiniu maršrutu bus galima patogiai vežtis asmeninį rankinį bagažą ar dviračius, o turint veterinarijos gydytojo išduotą pažymą apie gyvūno sveikatą – keliauti su augintiniais.

Dviračio, gyvūno ar daugiau nei 36 kg (bet ne daugiau kaip 50 kg) sveriančio bagažo vežimas kainuos po 2 Eur.

Keliaujantiems tarptautiniu maršrutu primenama su savimi turėti asmens tapatybės dokumentus ir atspausdintus kelionės bilietus. Juos galima įsigyti internete, taip pat geležinkelio stočių kasose ir traukinyje.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

%d bloggers like this: